Всім привіт.Розпочну без розгону. В мене є друг , який має цікаву властивість , дуже любить .сука ковирятись в носі, ви не подумайте він дорослий амбітний хлопець за 25 , пробує займатись бізнесом..і т.д
І він ніяк не реагує на мої з друзями зауваження, робить це відкрито і публічно.

Якось в іншого товариша було ДН. Була невеличка компанія - хлопці дівчата, був і ковиряльщик на проти якого сидів я..Пригадую нам подали чай, велась якась весела і невимушена розмова, і тут наш герой мабуть занудьгував чи чай був гарячий, одним словом почав в носі шось вишукувати, я сидів чемно не став його під*обувати, тимбільше в компанії були дівчата, тай робити це все треба було б тонко..

Але сталось непоправне - з носа почала йти кров, каплі почали капати у чорний чай, в мене увірвався терпець - я почав голосно і нагло ржати, своім сміхом привернув увагу всіх друзів, всі захотіли знати причину мого реготу, а КОВИРЯЛЬЩИК вже робив вигляд ,що пє каркаде!!
І тут я випалюю Андрюха доковирявся!! і всі починають угарати. побачивши кров у кента..

Але я не про це хотів сказати...Недавно був в Дарницькому , що на Хоткевича і побачив дуже симпатичну дівчину років десь 22-ох. І що ви думаєте вона ковирялась в носі!
якесь таке нахабне поєднання краси і сороміцького вчинку...Просто мені було водночас приємно дивитись на неї як на гарну дівчину з апетитними формами, і відразно , бачачи палець в носі.. І вона помітила мій погляд, я засоромивя і відвів на хвильку очі, а їй пофік!!! Вона далі ковирялась в носі !!

НЕ бачу нічого вже такого похабного в цьому але просто цікаво скільки таких дівчат без комплексів?


Коментарі
Коментарі відсутні