Хочу звернутись до людей які вважають себе представниками того чи іншого релігійного спрямування.
Люди вам не соромно взагалі??
Як можна жити в 21 столітті, мати доступ до неймовірного об'єму інформації, мати здатність розвивати своє логічне мислиння і світогляд, зрештою мати мозок і при цьому всьому не користуватись ним?!
Як ви насмілюєтесь говорити що кращі за тварин при тому що не використовуєте свій потенціал на 100% (так так ви не користуєтесь своїм мозком)?
Як можна будучи дорослою людиною всерйоз говорити про казки?
Як можна вірити в те що церкви вартістю по кілька мільйонів доларів кожна допоможуть людям яким необхідна пересадка органів чи переливання крові?
Як можна вірити в те що чуваку, який з нічого створив все, для того щоб створити мужика знадобилась купка землі, яку він створив з нічого, а для того щоб створити жінку виявляється щей ребро у мужика створеного з болота треба було спіз*ити.
Такий маразм і ви в це вірите.
Знаєте чим наука краща від релігії?
Коли вченому поставлять питання "звідки взявся всесвіт?", він відповість що не знає. І це бл*ть правда!
Правда в тому що коли довкола тебе живе 6 з лишнім мільярдів недоумків які вірять в 3 з лишнім тисячі різних уявних друзів, то шукати істину просто НЕ МОЖЛИВО!
Атеїсти! Не стійте осторонь, трольте і соромте віруючих якщо не хочите щоб ваші діти жили в світі де їх можуть вбити лише за те що вони не поклоняються казковим героям!
П.С тварини кращі за віруючих, вони не ходять в церкву)

Коментарі
Коментарі відсутні