Таємний код прапора

Насправді ми всі не помічаємо і кажемо жовто-блакитний прапор, отже жовтий повинен бути зверху згідно законів геральдики.

Якось ще на початку 1992 року китайська художниця Мао Мао попросила на одному мистецькому заході тодішнього Президента України Леоніда Кравчука зробити все від нього залежне, щоб у щойно посталій самостійній Україні насамперед змінили розміщення барв на головному державному символі – синьо-жовтому прапорі. Бо, мовляв, якщо він і далі зоставатиметься таким самим, то під цим сполученням кольорів на країну чекає неминуча деградація, зрада, занепад і, зрештою, крах. Адже синє зверху і жовте знизу, за словами мисткині, утворюють гексаграму «Пі». А це, згідно з класичною китайською Книгою перемін «і-цзин», – одна з чотирьох найгірших комбінацій. І розшифровують її так: «Будьте пильними й передбачливими. Не беріться за жодну важливу справу, бо вона швидше не збудеться, ніж збудеться. Ваше оточення не розуміє вас, ви без будь-яких підстав сваритеся зі своїми друзями».

Тоді як обернене розміщення барв, коли жовте розташоване вгорі, а синє – внизу, утворює цілковито іншу гексаграму «Тай», яка означає: «Розквіт. Мале відходить. Велике приходить. Щастя. Розвиток».

А головне, не тільки законів Геральдики а й секретних кодів.У язичників жовтий-вогонь, синій вода-символи стихій. І прадавній прапор і був саме таким -жовто-блакитним. У сучасному ,перевернутому прапорі вода гасить силу вогню.

Власне, й за православними канонами іконописання, які відомі ще з Візантії, золоте, жовте символізує Творця, Бога-Отця, німб Бога-Сина і взагалі – Вищу Духовність. Синє ж – це все земне, а також свобода вибору, якою Творець наділив свої творіння з надією, що вони не будуть нею зловживати. Але ж ми бачимо, як користуються цим даром люди.

Пояснення що жовте -пшениця-синє -блакитне небо -придумане за радянських часів,щоб опустити високодуховну націю та її цінності до рівня хліборобів.

Як мінімум 3 вагомих агрументи,для зміни порядку кольорів, а Ви як вважаєте?

P.S. Respect -справжным патріотам,хто дочитає до кінця)))

Коментарі
Коментарі відсутні