Типове Зізнання
Типовe Зізнання
Побачила кохання всього свого життя, але загубила його в натовпі? Кожного дня милуєшся дівчинкою з сусіднього факультету, але боїшся зізнатись їй в цьому вживу? Маєш цікаву історію, "крик душі" чи бажаєш поділитися своїми думками? Тоді тобі сюди!

Додати анонімне зізнання
#Зізнаюсь, анонімно, вконтакті вчора о 23:32
Привіт народ! [анонімно будьласка]
Я молодий одружений чоловік. Одружився на дівчині з якою познайомився по інтернету. Хоча зімною дружили багато красунь в реальності. І в одну був сильно закоханий. Але вона мене часто ігнорувала. От тому я якось запропонував одружитись дівчині з якою просто переписувався 2,5 роки і кілЬка раз бачився. Живемо вже 3 роки і дуже часто нерозуміємо одне одного. Хоча в нас є любимий красунчик синочок, але надуші постійно сіра хмара, тому що одруження моє було спонтанне. Просто одного дня погарячкував. А зраджувати я не вмію.... (морально не вмію) це все реально. Які в кого мудрі думки??

коментувати
#Зізнаюсь, анонімно вчора о 22:38
Добрий вечір ТЗ, я дуже хочу подякувати дівчині Роксолані , майбутньому логопеду за пораду.
Успіхів тобі і легкої дороги в майбутньому =)
P.S(впізнаєш мене по останньому смайлі )

коментувати
#Зізнаюсь, анонімно вчора о 22:12
Їхала сьогодні до одногрупниці у Львів поїздом Івано-Франківськ-Київ.
При виході (20:15) познайомилась з хлопцем, звати Сергій.Ти ще спитав куди така красива дівчина їде,і сказав, що в мене чудові духи.А ще ти сказав, щоб я брала тебе з собою в гості, бо тобі ще до першої ночі чекати поїзд до Вінниці (мені сказав, що їдеш на навчання).
Ти ще сказав, що ніхто не хоче такого гарного хлопця з голівудською усмішкою ( а усмішка в нього й справді чарівна).Я відповіла, що ти ще й дуже "скромний")
Дуже жаль, що не обмінялись номерами телефону, просто то все було вже при виході і якось неочікувано, походу двоє натупили.Шансів тебе знайти немає ніяких, оскільки ні прізвища,ні нічого іншого про тебе не знаю.Тому пишу сюди, можливо ти тут сидиш або хоч інколи переглядаєш.
Буду рада продовжити спілкування.
Леся)

Коментарі
Коментарі відсутні