Просто хочу виговоритися.
Так сталося, що мої батьки минулого року розійшлися, нам невідомо по якій причині.
Мені 14, братові 20, в нього є дівчина, (ми з досить забезпечені, батьки дають кожного місяця гроші), і тому брат вирішив зняти квартиру, щоб жити з дівчиною разом, я живу з сестрою, якій також 14, мама живе у Львові, тато в Чернівцях, а ми в Івано-Франківську. Я батьків дуже люблю і зі всіх сил старалась їх помирити, нічого не вийшло, просто накричали на мене, і сказали, щоб не лізла в їхнє життя. Після цього я припинила їх мирити, просто думала, що вони самі все вирішать, але ні, так не сталося.
І знаєте, я задоволена таким життям, ми самі вирішуємо куди йти, коли приходити, майже кожного тижня в нас вечірки, грошей дають досить багато, вистачає і на дорогий одяг, і на смачну їжу, і на гулянки. Батьки про нас нічого не знають, ні те, що ми куримо травку, бухаємо, куримо сигарети, ні те, що зустрічаємося з хлопцями, які старші від нас майже на 10 років, ні те, що ми (попри всі наші недоліки) закінчуємо 9 клас з відзнакою, їм пох*уй. Але ми отримуємо задоволення від життя, ми кайфуємо, ми на байках провели половину свого життя. І я вважаю, що в нас ідеальна юнність. Погодьтесь це набагато краще, аніж сидіти цілими днями дома і раз в рік сходити на концерт чи в клуб.
Дуже дякую тим, хто дочитав. Народ, отримуйте кайф від життя, молодість не повернути, ми ніколи не будемо молодші, ніж зараз.

Коментарі
Коментарі відсутні