Привiт, ТЗ) Анон
Автор посту "Ефект бабочки",присвячуеться тобi)

Кожна баба народжуэться з величезною короною на головi i впевнена,що саме вона достойна кращого!
Кращого життя,кращоi роботи(якщо вона взагалi бажаэ працювати) ,кращого хлопця. Оскiльки в бiльшостi критерiiв ,щоб проявити себе,потрiбно пiдняти 5 точку i щось робити,то найлегше "реалiзувати себе" в стосунках. От звiдки i сварки,крики i взагалi не люби менi мозок, я сама знаю як краще!
Кожна впевнена,що достойна кращого хлопця,нiж в неi э на даний момент i навiть якщо ii величнiсть захоче пiти налiво, стaрий коханий все одно маэ ii чекати з великим букетов квiтiв i обiймами,ну як по iншому,це ж королева)
Ви можете бути не згоднi,з моeю точкою зору,це ваше право.Але повiрте,взяти будь яку бабу в приклад,якщо навiть сам Дi Капрiо приiде в Франкiвськ i забере ii на Канари,вже в дорозi вона буде думати,ну хз,може ДЛЯ МЕНЕ i щось краще знайдеться.
Як правило,це iменнно хлопцi не хочуть зраджувати.Навiщо?Все iтак прекрасно! I вони бiльше бояться втратити стосунки, втiхаря собi зацiнять попку в спортзалi або на вулицi i пiдуть щасливi додому.А навiть якщо зрадять,то заморочаться набагато бiльше нiж баби.
Бо хлопець думаэ: зрадив- провинився,нема шансiв.
а дiвчина: зрадила - якщо любить,то пробачить.
Можна ще довго бути фiлософом але суть я думаю вловили)
П,С.
Шановнi ледi,можете починати веселий квест "а от я не така", "говори за себе", "не всi однаковi"
Шановнi джентельмени,задумайтесь,це завжди корисно)

Коментарі
Коментарі відсутні