Що ви знаєте про вибір у житті???Напевно, нічого.
У своєму житті мені довелось зробити вибір на все життя. Я їхав ДАФом до Києва з Львова. Була хороша погода, сонце. Відмовили мені гальма. Везу 14 тон бензину. Почався схил 5 градусний. В низу затор через ДТП. Був вибір не великий. Або затор або узбіччя. Я вибрав 3 варіант. Почав сигналити. Всі почали розбігатися, роз'їзджатися. Я перекинув свій ДАФ. Мене затиснуло. Почалась пожежа.
Моя нога була затиснута намертво між торпедо і сидінням. Збіглись люди. Підбігали даішники і лікарі. Тоді я сказав їм: "рубайте ногу!".
Вони не заперечували сильно, бо знали, що тоді я просто згорю. Вони пилою ампутували ногу. Почалась незупинна артеріальна кровотеча. Швидко в швидку. Даішники організували екскорт. Кровотеча не зупинялась. На превелике щастя недалеко пролітав вертоліт ЗСУ. Вони послухали лікарів і даішників і приземлились. Доставили мене в Київ
Там ампутували ще другу ногу через зараження і гангрену.
Колись мав усе, про що мріяв кожен, а тепер я є тягерем для батьків. Мені їх шкода, бо вони на це не заслуговоють.
Так і живу як овоч з 94 року, від моменту трагедії. До речі експертиза показала, що гальма були умисно штучно перерізані.
Так то таке...що сталось те сталось.
Набридло мені це все... все...набридло...піду-но я в нові світи...
Дякую усім, хто мене терпів і витерпів. Ті, хто не витерпів - я вас дуже розумію. Скоро це все закінчиться...Скоро... дякую друзі.

Коментарі
Коментарі відсутні