Привіт, в цій групі я так зрозумів, дівчину собі фіг найдеш для стосунків( вже про більші відносини просто мовчу), чому - бо сорі любі дівчата, але ви тепер зациклені на соціально-майновому статусі хлопця. ви хочете красивих та накачених. так не робится, трохи поважайте нас некрасивих не френдзоньте)) ваша краса не вічна))
№2 - нє я незнаю звідки таке пішло, що ви любі дівчата,вам би від хлопця, товстий гаманець, круті тачки, понти, і грубіянив кожному хто не так на нього подивиться, принижуючи тим паче нас хлопців, які мають дефект чогось, типу зору, так чому саме я звернув зору, бо ви любі дівчати, як хлопець в окулярах, все пздц. "ой ой, диви ботанік, фу,.. ", хах знаєте обідно, коли від тебе шарахаються коли ти в окулярах, а до вас коли ви любі дівчати носите окуляри, скажу особисто я, відношусь позитивно і нічого тут такого не бачу, тим паче із сучасними технологіями, далі кожна друга людина їх носитеме.
тим паче ви не будете зустрічатись і не поважаєте хлопців які пишуть вірші,чи малюють, вважаючи як перше і друге заняття є витратне, а ніж прибуткове, і з того вам користі не буде, маючи на увазі дорогих речей вам( айфони, золото та 100 і одну розу вам щотижня такий некупить, от просто такі хлопці, для вас любі дівчата, як би грубо це не звучало - ви вважаєте непотребом, або просто соціально-бідними.
Отже, що я хотів сказати, якщо так далі піде то дефакто, більшість некрасивих поруч звами хлопців, які були замкнуті через зовнішність, стануть вопше нариками а й то гірше, причому з більшість це з вашої ініціативи " я принцеса - ти урод", то біда буде така в нашому суспільстві через пару років, що стосунки і любов, просто будуть виглядати так, що дійсно ви себе будете продавати і псувати себе самі.
Чому я не звернув уваги на нас хлопців, так ми є трохо сковані зараз при знайомствах. А чому?
проаналізуйте все вище і фразу " я принцеса - а ти так урод", ну то як тепер довас підійде, ненакачаний хлопець, без наявності грудого кошилька ітд.
Ви зараз, любі дівчата будуте це все протестувати типу неправда всі нетакі, такі такі і щераз такі, ви просто не помічаєте як стаєте такими, бо у вас є подруги які є такі, і потім один від одного психологічно заражуєтесь, так що якщо любі дівчата ви змінете своє уявлення про створення і ведення, й будування відносин, не будуте продавати себе тому в кого є дофіга грошей, і ви заставляєте себе таких любити, і френдзонити бідних романтиків, топчучи їх і так крихку психіку, до вплоть до знайомств і ставлення до тілесного вигляду хлопця, то й ми, себе кардинально змінемо і буде між нами прозуміння й мир.
Дякую! всім благ! шануймо один одного!

Коментарі
Коментарі відсутні