Привіт ТЗ
У мене склалась така ситуація.
Мені 22 роки і на протязі 2 років спілкувався з дівчиною якій зараз 16. Ми з нею інколи бачились, гуляли, спілкувались. Але вона не приховувала що хотіла б більшого. А я їй відмовляв оскільки не хотів стосунків. І говорив прямо про це. Тим не менше коли їй виповнилось 16 у нас з нею почались інтимні стосунки. Та ми все ще не зустрічались. Згодом я все таки вирішив що ця дівчина варта того чого так хоче, адже стільки терпіла мої принципи і з розкмінням до них відносилась. І місяці два тому я подзвонив їй і сказав що хочу бути її хлопцем. Вона обрадувалась. Коротко кажучи у нас все було чудово два тижні. Я почав навіть любити її, але якось по-особливому, наче вона рідна для мене людина. При цьому я цього аж надто не видавав і не був нав'язливим, адже сам це ненавиджу. Але потім щось пішло не так.
Вона сказала що більше не хоче стосунків і в якості аргументів висувала історії одну за іншо. І логікою вони не виділялись.
Я залишив її в спокої, але відчуття тогр що щось тут не так мене не покидало.
Тому я почав виясняти. І в результаті наткнувся на те що мене просто шокувало.
Вона, дівчина якій я за скільки років самотності довірився - проститутка!
16 річна проститутка!
Думати про те що тебе проміняли на члени заради паперів це не надто приємно скажу я вам. При тому що батьки забезпечують її більш ніж достатньо.
Не буду заглиблюватись в те як я її знайшов на сайті так би мовити ескорт послуг, але суть в тому що вона там не одна така, більга половина дівчат неповнолітні. Профілі деяких з них я знайшов ВК.
Тому питання:
Здати її батькам, а контору поліції?
Чи хай все буде як є?

Коментарі
Коментарі відсутні