я накинула пролог книги і не знаю чи він нормальний ... зізнаюсь це моя перша книга тому строго не судіть...
Щоб ви зробили якби вам дали можливість змінити свою долю або життя ? Яку б ви вибрали сторону ?Миротворця як Ісус або священник чи завойовника як Наполеон або ж османи ?
Важкий вибір чи не так ?
Від нього залежатиме ваша доля та доля Землі яка терпляче носить вас на собі.
Без заперечно б усі люди вибрали сторону миротворця а ніж завойовника. Бо всім відомо - завойовники довго не живуть та вмирають трагічно.
Але ж і миротворці мають таку ж долю. У них таж смерть та коротке життя. Заради добра вони відмовляються від багацтва рідних самих себе для того щоб після їх погибелі ніхто не плакав за ними. Одим словом миротворці - це тіж самі самогубці смертники які вмирають за добро.
Але що так кардинально відрізняє ці два поняття ?
Більшість скажуть що миротворці - люди блаженні наближені до бога і після смерті вони потрапляють в рай та стають героями для інших а завойовники... Що про них можна сказати ?
В розумінні багатьох вони постають людьми які постійно ганяються не тільки за територіюєю а за будь чим що коли небудь бачили. Вони повністю віддаються свому бажанню мрії переконанню залишаючи позаду здоровий глузд та мораль прийняту в любому суспільстві та все глибше і глибше застрягають у болоті мрій.
Так в кінці або ж на початку кінця їхня нитка долі обривається та забирає їх з собою в потойбіччя залишаючи шрам в серці людей землі будь де.
Значить миротворці та завойовники однакові. Вони як інь та янь добро та зло день і ніч близнюки що приречені бути порізно на різних фронтах долі та воювати одне з одним вмерти від руки одне одного...
дякую за увагу )

Коментарі
Коментарі відсутні