Я симпатичний 25- літній брюнет з хорошим почуттям гумору, гарне тіло, не дурний, заробляю не так багато як хотілось , але більше як середня ЗП, не поганий тембр голосу, але мені однозначно щось бракує, бо протягом тривалого часу в мене не складаються стосунки, а якщо й щось вимальовується, то триває дуже недовго, може дівчата в мені не бачать серйозну, сміливу і надійну людину

Хочу поділитись з вами ситуацією, яка зі мною склалась, вона точно демнострує всю мою тупість, лінь та інші недоліки.
До мене у Вопаку, що знаходиться на Вовчинецькій 34 біля Вокзалу близько 13 00 зателефонував мій шеф (доречі набридло працювати на дядю ). Під час розмови мені в око щось попало, я чуть не просльозивсся - в 6 метрах від мене стояла ( в магазині крім касирів і нетверезих всі як правило стоять, хоча не погано було б якби лежала ) мабуть не побоюсь цього слова - мій ідеал. СВітлде волосся ,великі сіро -голубі очиська , овальне обличчя , засмагла шкіра, красиві ноги ,вузька талія, можна ще довго перелічувати, навіть руки на які я також звертаю увагу виявились тендітними, а не загребущими ручищами )
Також я б виділив те, що в неї миле, трішки наївне , добре не спорчене жагою до грошей обличчя!

Вона вибирала в молочному відділі мабуть молоко чи сметану. Розмовляючи з начальником я думав , що варто підійти , але як?, що сказати? , щось банальне чи може підійти і сказати " У мене часто обсихає молоко на губах, допомогти вам щось вибрати " чи " Можна вас запросити на романтичну вечерю , з вас молоко а з мене оселедець" та ні вона б не зрозуміла цих дурних жартів, от чому мені в голову лізуть такі дурниці.

Я забив, але виходячи я ще раз глянув на дівчину в якої вже було в руках то кляте молоко - вона мені посміхнулась! А я далі говорив по телефону з шефом, треба було послати його !і підійти врешті - решт до неї, але я знову не знав що сказати " як добре , що ви не біситесь з жиру і можете дозволити собі обирати молоко з будь-якою жирністю, доречі ви часом не дочка Веселого Молочника?" Ну нічого в голову мені достойного не прийшло! це просто пздц!

Адміни будь-ласка опублікуйте , я не надіюсь її уже знайти, тимбільше вона могола поступити як молоко - почала кипіти і втекла б від мене,
але хай люди знають як неварто поступати


Коментарі
Vadim_UA 0 23 серпня 2020 о 20:27
Махни пару раз рукою свою залупу і забудь про неї