На рахунок поста про те, що мої батьки запропонували секс в чотирьох.
Як писалося в коментах, "фантазія. фантазія. фантазія" - на жаль, це правда..
Знаю, важко повірити, але й таке буває..
Я добре обдумала все, і подзвонила своєму мч (уже колишньому), коли я йому про це сказала, він послав мене і сказав, що я чокнута і батьки мої тоже. Ні? я не збиралася погоджуватися на пропозицію батьків, просто він не дав мені навіть договорили, тільки почув основне, сказав своє слово, і вибив. Я була у відчаї.. Зібрала свої речі, і вирішила піти до старшого брата (йому 25, він має власну квартиру).
Перед тим як піти, я хотіла сказати про це батькам, і пішла на кухню, де вони якраз вечеряли.
Так і не зайшовши туди, я зупинилася біля входу на кухню, бо почула їхню розмову. Те, як тато казав мамі "-як думаєш вона погодиться?"
на що мама відповіла "-вимушена погодитися. У неї немає іншого виходу. Від нас вона нікуди не дінеться. Ти сам знаєш який той її Денис. Він її до себе не візьме. Заодно відкриємо їй очі на нього, сама переконається як він її "любить".
тато: " - а ти думаєш він погодиться на таке?"
мама: " - ніби ти його не знаєш. Впевнена! В нього ж тільки одне на умі. Як би тільки пошвидше її в ліжко затягнути".
Почувши цю розмову, мені стало все ясно. Дениса моя мама ніколи не любила, ми з ним вже майже рік прозустрічалися, і весь цей час вона намагалася нас розвести. Завжди казала, що він поганий і навіть був випадок вона погрожувала йому що напише на нього заяву за розбещення
неповнолітніх, якщо він мене не залишить в спокої (хоча ми з ним ще за рік жодного разу не спали, і він навіть не натякав мені на це).
Її і татові не подобалося в ньому (на мою думку) тільки одне, те що він старший на 7 років.
Коли я зайшла на кухню, я дала зрозуміти що все чула, і мені тоді було вже все одно за наслідки. Я послала батьків і сказала як їх ненавиджу та втекла.
А зараз сиджу і плачу, бо не знаю що робити далі?(((((
p.s.вибачте за можливі помилки, писала з телефону.

Коментарі
анонім +1 22 лютого 2020 о 0:23
🤯👈