Привіт усім! Ставлю за мету своїм постом попередити людей, які можуть через довіру просто втратити власний час (в кращому випадку).Як звичайний студент, котрий впринципі не проти додаткового заробітку, шукав роботу на літо. Готовий був віддавати свій час по максимуму заради заробітку. Знайшов оголошення про офісну роботу (оголошення стандартні, на скільки тепер я можу робити висновки) робота з паперами, людьми, клієнтами... бла бла
Коротше схема всюди одинакова - тобі абсолютно нічого не пояснюють, записують на "співбесіду", коли ти приходиш бачиш людей різного віку, аж до досить стареньких, співбесіда включає заповнення анкети, і парочка дурних питань про твої якості як людини. Кажуть що про результати повідомлять вечером, якщо ти проходиш. Звісно що ти проходиш. хд. далі тобі потрібно 2 фото і бейджик. далі будуть задавати домашні завдання, які пов'язані з грошима, та пропонують мативуючу літературу по принципах Кіосакі (типу того).
Далі тобі пропонується ряд (5ти або 3денних) тренінгів, де тобі дуже переконливо втовкмачують як погано працювати на великого дядю, і треба думати самому про власну справу, але маленький бізнес - це також великий ризик. Паралельно тебе закріплюють за "керівником", який після кожного заняття тебе перепитує про осмимлене тобою. Мені не довелось потратити на них багато часу просто через щасливу випадковість - пробив компанію в інеті на відгуки та був неприємно вражений. Проте коли ти туди потрапляєш з бажанням працювати тобі до останнього ніхто не говорить про назву компанії! В результаті ти повинен поширювати серед людей цілющі не дешеві БАДи. На жаль чи на щостя в нас багато людей, не захищених від "соціальних" обманів, і досить багато людей світло вірять у чудодійну силу такого...
Мені просто хочеться пролити деяке світло на дану тему, бо в свій час не зустрічав жодної інфи. Може вдасться когось застерегти, а може комусь і по душі такий заробіток.
Накипіло ще й тому, що від недавна почав отримувати і в соц.мережах заклики до такого бізнесу.
Може це і не той ресурс, проте розраховую поінформувати молодих людей, як і я. Знаю що розумних дуже багато, і коли захочете просто поцікавтесь в мережі за пошуком "тиенс/тяньши" або від недавна ще й"Coral club".
Може комусь вчасно відкриє очі.
Не маю на меті образити когось персонально.

Коментарі
Коментарі відсутні