Всім привіт.
Нещодавно натрапила на цю спільноту і вона мені сподобалась..)) Тут кожен має можливість ділитись тим, що наболіло або просто попросити поради. Дякую за те, що ви є..))
Зараз хочу попросити у Вас поради. Раніше ніколи не зверталась до незнайомих за порадою, але зараз вона мені потрібна.
Мені 23, зустрічаюсь з хлопцем 2,5 роки. Близько 2 років живем разом, до нього переїхала 1,5 роки тому. Склалось так, що він запропонував вийти заміж за нього і я погодилась. Однак ми нулого березня я звільнилась з роботи і до цього часу не можу знайти стабільної роботи. Живем разом з його батьками і в основному на його з/п. З того часу як я вдома в нас почались сварки, обіди і т.д. Спочатку все заключалось в тому, що він пропадав на роботі, ми мало що бачились і майже не проводили часу разом і т.д. Все це закінчилось великим скандалом і він поросив поїхати мене ддодому, сказав, що ті сварки вбили всі почуття, які були. Все закінчилось тим, що нам вдалось нарешті поговорити, бо він звик все тримати в собі, а тут нарешті виговорився, сказав, що його не влаштовує. Я змінила все, що було не так, все на, що раніше просто б не звернула уваги. Живемо поки разом,але на днях він сказав, що нам треба пожити окремо, бо він бачить, що я змінююсь, він - ні.
Я його дуже кохаю і боюсь втратити. Я просто не знаю, що мені робити. Мама каже збирай речі і їдь додому. А я не можу. Просто не можу. Тому прошу Вашої поради.
Всім дякую, хто знайде час прочитати мою писанину і щось порадити..)) Всім гарного дня і тільки взаємного кохання)))
Прохання опублікувати анонімно

Коментарі
Коментарі відсутні