Правила користування

Відвідуючи сайт ziznannya.org, його сабдомени, розділи, сторінки, а також пов'язані офіційні ресурси в соцмережах чи сервісах (далі — Зізнання), в тому числі надсилаючи свої історії, питання, коментарі, зображення чи іншу інформацію (далі — Контент) Ви беззаперечно та без виключень погоджуєтесь, що приймаєте дані правила та угоду користувача, описані на цій сторінці, включаючи Політику Конфіденційності.

Угода користувача

Надсилаючи або іншим чином розміщуючи Контент на Зізнання Ви надаєте усі повні права без виключень, ліцензії та дозволи на надісланий Вами Контент, без права вимагати компенсацію чи інші виплати, штрафи, роялті тощо. Також Ви даєте повну згоду адміністрації Зізнання на публікацію, редагування, знищення, поширення, продаж, озвучення, ознайомлення, візуалізацію тощо будь-яким способом, методом або шляхом.

Особа, яка здійснює розміщення Контенту на сайт (далі — Автор) цим фактом стверджує, що вона є правовласником, творцем чи законним представником такого, та має всі відповідні права на Контент, в тому числі має дозвіл на поширення та передачу прав третій стороні, в даному випадку — Зізнанню.

Зізнання не несе відповідальність за вміст Контенту або трактування такого навіть попри те, що після розміщення на ресурсах Зізнання має повні права на Контент. У випадку позовів, претензій тощо всю відповідальність несе виключко Автор Контенту, в тому числі за всі фінансові, моральні чи технічні витрати, відшкодування тощо. Адміністрація Зізнання має право видалити чи обмежити доступ до такого Контенту при зверненні третіх сторін та маючи на це законні підстави.

Адміністрація Зізнання може не розділяти думку чи позицію Автора, та редагувати, видаляти чи приховувати Контент без будь-яких пояснень чи з такими, на власний розсуд, згідно законодавству або законних вимог третії сторін.

Доповнення угоди

Зізнання залишає за собою право доповнення або зміни поточної умови для охоплення і роз'яснення всіх можливих, нових або виявлених неточностей. Актуальна версія знаходитиметься за адресою https://ziznannya.org/rules.