zhecky
Користувач ziznannya.org
Невідомо хто, чесне слово.

Пост знову про анонімний чат.

Після останньої публікації тут, в чаті вже багато чого змінено. Є скарги, ретельніший вибір віку, розділення флірт і звичайного чату, вибір міст та ще декілька дрібниць.

Веб версія: https://chat.ziznannya.org/
Телеграм версія: t.me/AnonChatUAbot

В цій темі можна лишити фідбек, пропозиції та свої думки. Приймаються (майже) усі.

Пост про анонімний чат.

В чат приходять з різними цілями. Дехто поспілкуватись, вилити душу, запитати поради, познайомитись, інші – розважитись, потролити, поспамити, за віртом тощо. Коли з'єднює людей з різними цілями – некомфортно двом. Тематичні чати, як виявилось, проблему не дуже вирішують.

Тому питання: що і як краще зробити, щоб всім було комфортно? Що робити з тими, і як їх визначати (не порушуючи анонімність) тих, хто розсилає фото 18+ без взаємної на те згоди і т.д.

Пост для обговорення, ідей, думок та пропозицій. Велком у коменти.

Трохи оновлено сайт. З нового:

1. Авторизація через телеграм, фейсбук та просто з логіном і паролем.
2. Кожен користувач має профіль, де можна глянути його неанонімні пости та коменти.
3. Коментарі тепер вкладені, буде зручніше відповідати комусь.
4. Свій комент та пост можна видалити протягом деякого часу, а пост — редагувати. Звісно, якщо авторизуватися.
5. Авторизовані користувачі знатимуть про те, що їм прийшла відповідь на комент або коментар до їх запису.

А під цим записом можна пофлудити, висловити думки, запропонувати ідеї тощо.

Питання до людей, які кидають сюди історії, коментують і так далі (тобто про сам сайт ziznannya.org).

Чого вам не вистачає на сайті? Яких функцій, можливостей тощо? Якщо раптом припре оновити сайт, то з чого в першу чергу починати? :) Буду вдячний за будь-які пропозиції в коменти.

В анонімному чаті є чимало охочих поспілкуватися на відверті теми інтимного характеру ("вірт", обмін фотографіями тощо), в той час як інші бажають просто поспілкуватися, запитатися поради, пожартувати чи знайти друзів. Перетин людей цих двох категорій викликає дискомфорт у останніх, і разом з тим складається негативне враження про чат.

Отож, що робити щоб розв'язати цей конфлікт? Зробити окрему кнопку, для вказання, що розмова планується на відверті теми, і з'єднувало тільки за якщо обидвом це цікаво? Чи взагалі ввести заборону і фільтр? Що про це думаєте, і якщо маєте ідеї — будь ласка, відпишіться тут в коментах. Дякую!

Не лякайтесь, це той же сайт ТЗ, тільки трохи змінений в зовнішньому вигляді. Поточна тема буде коригуватися, і вже є змога перемикатися між темним і світлим оформленням (в меню "Додатково").

Для тих, кому не сподобається, а такі точно будуть.
Не поспішайте лити злобу в коментах: для вас залишена стана версія (доступна в меню або за адресою old.ziznannya.org).

Для всіх інших.
Захотілось трохи модернізувати сайт, і в першу чергу із зовнішнім виглядом. Старий вже приївся, та був морально застарілий. В цій версії планується декілька "тем", які будуть редагуватися, а згодом залишиться лиш одна (або декілька) — та, яку найбільша кількість відвідувачів використовувала. А ще тепер є пошук по записах.

Ідеї та пропозиції в коменти ;)

Маєте бажання поділитися ідеями та пропозиціями? Будь ласка, чекаю коментарі під цим постом або у приватних повідомленнях. Перетворювати стрічку постів сайту на ваш блог ображеного підписника, до кого не прислухалися — не треба. Також будь-яка не обґрунтована критика, типу "адмінів на мило", чи "%admin_name% — шкура", "скотилось" видалимо.

Робити на сайт можливість додавати зображень?

А давайте і тут зробимо флудилку? Чого не вистачає цьому сайту і ТЗ загалом?

Привіт, ТЗ-шник! Нещодавно було запропоновано додати на сайт лайки до коментарів, а також дизлайки.

Тож ми додали лайки і дизлайки не тільки до коментів, а й до постів. Тож будемо раді бачити вашу активність у оцінці записів, оскільки це деякою мірою буде впливати на долю цих постів чи коментарів (наприклад, на швидшу публікацію в групі або навпаки видалення звідси).

Ці оцінки є анонімними, можливість переглянути хто як проголосував за запис відсутня. Але щоб поставити оцінку потрібно авторизуватися на сайті.

Вітаємо! Тепер тут пости та коментарі можна публікувати не анонімно.

Перш за все вам необхідно увійти на сайт:
Меню (шапка сайту) > Додатково > Вхід через VK.
Після входу само собою залишається можливість додавати пости і коментувати анонімно (по замовчуванню), а для підпису потрібно щоразу ставити пташку.

При реєстрації ім’я береться з профілю ВКонтакті, його одразу можна змінити.

Також коментарі до постів сортуються від старішого (зверху) до новішого (знизу).