Тетяна Павлюта
Користувач ziznannya.org

Тут був топік про те, що подарувати Павлюті на 30-ти день народження від громади ТЗ. Не знаю чим все закінчилося, бо його сьогодні вже немає. Але я знаю що я хочу. Подаруйте мені набір вібраторів. Ви ж бачите, який в мене шалений недот..х, що я кидаюся, як скажений пес, на всіх підряд)) Хоча, звісно ж, можете зкинутися на операцію по збільшеню грудей :p

Був пост про холодне, смачне пиво і всі пишуть, хто яке любить. А ж самій закортіло. А по-переду два вихідних. Гоу зі мноу на пиво? ;)

Сьогодні про мене було накатано стільки постів, що у мене з'явилася можливість проаналізувати їх. Я дійшла висновку, що вони написані у одному стилі, а власне: побудова речення, знаки пунктуації, хід думок. Вони всі написані однією людиною. І я здається зрозуміла хто вліз у моє життя. Це не Лановська. Ні, це Руслан з Білої Церкви (якщо не набрехав про себе у профілі ВК).

Ми познайомилися через мій ютуб-канал два роки тому. Він вже тоді мене тролив. Вживу жодного разу не бачив,тому і вважає мене "бурьонкою", бо зробив банальне співвідношення "зріст-вага", йому не подобалося відсутність професійності у моїх відео, а зокрема, відсутність мікрофону. Тому він в кожному коменті писав, що я погано розмовляю і картавлю (до речі, ще ні один гуцул, який все життя прожив у Франківську чи Закарпатській області мені цим не дорікнув, навпаки хвалили мою українську мову, але що взяти з пацанчіка, який українською не володіє, патамушта в києвє всє гаварят по-рускі).

Він не одноразово натякав, що має купу акаунтів ВК і що я не зможу всіх перебанити. Всі ці "тролі" у нарнії - то все розмови Руслана самого з собою. З ТЗешніків сюди заходять, певно, лише діючі особи.

Чому тут більше нікого не обсирають крім мене? Банально - автор цих постів і коментів одна людина, якій цікаво обсирати лише мене. Дехто з діток заходить, пробує підняти теми про інших дівчат, але вони не йдуть. Правильно. Бо ніхто сюди не заходить, а всю активність створює Руслан (якщо це його справжнє імя).

Блін, як соромно, що я повелася на його провокації. Просто з моїм графіком роботи (то на 8 ранку, то на 14, то на 18, то на 21) голова геть не варить. А він - безробітній маменькин синочок, якщо має час сюди день і ніч строчити про мене пости.

Я звинувачувала всіх: Лановську, Дениса, Валентину і навіть Ежена. А насправді весь цей сир-бор заварив чувак з київської області, про якого я вже давно забула. Але він тут в коментах сам себе зпалив. Як же я легко піддаюся на провокації! В мої-то роки. Блін.. Тепер розумію бабульок, які за кульок гречки йдуть голосувати за певно кандидата.

Руслан, ти не бачив мене в живу, не тобі виносити тверження щодо моєї ваги.
Руслан, ти не бачив мене на вулиці, не тобі виносити тверження щодо мого стилю.
Руслан, ти не тримав нам з Денисом свічку, не тобі лізти у наші стосунки.

Руслан, якщо я тебе відшила і не захотіла їхати до тебе в село київської області, це не дає тобі права мене тут обсирати. Схаменися! І женися врешті-решт. Ти своїми тупими коментами довів мене до того, що я звинувачувала ні в чому невиних людей.

Ти - справжній троль! Налаштувуєш людей проти одне-одного і тішишся там собі у київській області. У вас що, місцевих пабліків нема? Чого ти приліз сюди?

ТЗешніки, це Павлюта. Досить мені підберати мажорів. Якщо справді хочете побачити мої весільні фотки, допоможіть знайти простого, роботящого хлопця з робочої сім'ї.

Народ, це пише Павлюта. Ну чого ви всі слідкуєте за моїм життям, з ким я почала зустрічатися, з ким розійшлася. До Дениса ніхто мене на каву не запрошував, коли я запрошувала - всі відмазувалися. А тепер раптом я вас зацікавила. Де ви, автори постів, були раніше???

Дарма він пішов зі мною на каву... https://vk.com/photo15651530_456240056